NOWOŚĆ: zoptymalizowana formuła bez dwutlenku tytanu

Wysoce skuteczna, ultra delikatna pielęgnacja jamy ustnej z systemem naturalnych perełek

Z PEARLS & DENTS poczujesz różnicę: już po pierwszym szczotkowaniu Twoje zęby będą czyste i gładkie aż do przestrzeni międzyzębowych a dziąsła zaskakująco przyjemnie zadbane. Zupełnie nowe odczucie w ustach. Codziennie, o dowolnej porze, najlepiej trzy razy dziennie.
System Natur-Perl doskonale czyści zęby w przestrzeniach międzyzębowych i najbardziej ukrytych miejscach, nawet w przypadku klamer, uporczywej płytki nazębnej i silnych przebarwień. Nowa formuła nie zawiera składnika wybielającego, jakim jest dwutlenek tytanu. W rezultacie wiele naturalnych składników jest teraz widocznych w naturalnym kolorze pasty do zębów. W niedawno przeprowadzonym badaniu aplikacyjnym Pearls & Dents uzyskał wynik "bardzo dobry" w testach kliniczno-dermatologicznych i stomatologicznych.


NOWOŚĆ: zoptymalizowana formuła bez dwutlenku tytanu
 • Optymalna ochrona przed próchnicą
 • Optymalna profilaktyka parodontozy
 • Zahamowanie tworzenia się płytki nazębnej
 • Bez dwutlenku tytanu - dla naturalności, którą można zobaczyć
 • Receptura nie obejmuje mikroplastików

Wysoka skuteczność w zwalczaniu płytki nazębnej i innych bakterii.

Wysoka skuteczność w zwalczaniu płytki nazębnej i innych bakterii.

Jeśli zęby nie są prawidłowo czyszczone, powstają nieestetyczne przebarwienia i niebezpieczne złogi bakteryjne, które powodują próchnicę i zapalenie dziąseł. Pearls & Dents z opatentowanym systemem pielęgnacji pomaga w czyszczeniu dzięki małym, miękkim, w 100% biodegradowalnym perełkom pielęgnacyjnym. Są one wprawiane w ruch przez szczoteczkę podczas czyszczenia zębów i docierają do obszarów problematycznych, do których włosie trudno dociera, nawet przy starannym szczotkowaniu. W ten sposób Pearls & Dents usuwa również szkodliwą płytkę nazębną z wąskich przestrzeni międzyzębowych i obszarów pod linią dziąseł.
Wskazują na to nowe badania medyczne i kliniczne. Według nich Pearls & Dents znacznie zmniejsza osadzanie się płytki nazębnej: wskaźnik płytki nazębnej po czterech tygodniach poprawia się o około 86,6%. [1]Ultrasanft zum Zahn und Schmelz

Wyjątkowo łagodna dla zębów i szkliwa

Opatentowany system Natur-Perl pozwala osiągnąć cele: wysoce skuteczne czyszczenie zębów, które przywraca naturalną gładkość szkliwa i utrudnia tworzenie się nowych osadów. Wyjątkowo delikatna pielęgnacja zębów, która jest łagodna dla szkliwa, a nawet wrażliwych, odsłoniętych szyjek zębów.
Z uwagi na wyjątkowo niską ścieralność wyrażoną wartością RDA [2] równą 28, Pearls & Dents stanowi bardzo delikatną pielęgnację jamy ustnej. Codziennie o dowolnej porze, najlepiej trzy razy dziennie.Skuteczność potwierdzona badaniami klinicznymi.

Skuteczność potwierdzona badaniami klinicznymi.


do strony głównej: www.pearls-dents.pl


Źródła:
[1] dermatest Research Institute for reliable Results, Dr. med. G. Schlippe, Dr. med. W. Voss, ZÄ V. Gomez, „Kliniczne studium zastosowania pod kontrolą dermatologiczną i stomatologiczną”, Münster, 05.11.2021
[2] Wartość RDA 28 zmierzona metodą pomiarową “model zurychski” (2021).

Gdzie kupić Pearls & Dents:

 • Gdzie kupić Pearls & Dents
 • Gdzie kupić Pearls & Dents
 • Gdzie kupić Pearls & Dents
 • Gdzie kupić Pearls & Dents
 • Gdzie kupić Pearls & Dents
 • Gdzie kupić Pearls & Dents
 • Gdzie kupić Pearls & Dents
 • Gdzie kupić Pearls & Dents
 • Gdzie kupić Pearls & Dents


Przedstawiciel producenta:
TOMY SHOW
Czajkowskiego 15
43-300 Bielsko-Biała
ajona@ajona.pl
biuro@ajona.pl
Tel.: +48 608 630 685
Tel.: +48 797 579 683
Tel.: +48 338 213 025

Kontakt do Pearls & Dents Polska

Specjalizujemy się w produkcji past do zębów najwyższej jakości, które spełniają wymagania medyczne i naukowe. Wszystkie nasze produkty: Pearls & Dents, Ajona i Aminomed produkowane są w Leinfelden-Echterdingen koło Stuttgartu.